nadpiss

Registračný formulár - vytvorenie používateľského konta na stránke www.ssds.skVyplňte prosím nižšie uvedený registračný formulár. Prostredníctvom vyplneného formulára sa Vám vytvorí aj používateľské konto na webovej stránke www.ssds.sk a môžete sa stať aj členom Slovenskej štatistickej a demografickej spoločnosti.


Kto môže mať používateľské konto na stránke www.ssds.sk?


Vytvorenie používateľského konta na stránke www.ssds.sk (bez žiadosti o členstvo v SŠDS) je bezplatné.

Po vyplnení a poslaní registračného formulára dostanete na Vami zadanú e-mailovú adresu automatickú správu, ktorá potvrdí Vašu registráciu. Táto správa môže byť užitočná v budúcnosti, napríklad v prípade zabudnutia používateľského mena alebo hesla na stránku www.ssds.sk, preto prosím nevymažte ju. Doručenie automatickej správy môže trvať 1 až 60 minút. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom registrácie a prihlásenia kontaktujte prosím administrátora stránky na adrese adm.ssds(at)gmail.com.

Keď ste už vyplnili a poslali registračný formulár na podstránke Staňte sa členom, tak v tom prípade prosím považujte vyššie uvedené inštrukcie za bezpredmetné (nemusíte ešte raz vyplniť a poslať nižšie uvedený registračný formulár). Pri registrácii na podstránke Staňte sa členom sa Vám automaticky vytvorilo používateľské konto, pomocou ktorého sa môžete prihlásiť na stránku www.ssds.sk.
Svoje prihlasovacie údaje môžete si skontrolovať pomocou e-mailu, ktorý Vám bol po registrácii doručený na Vami zadanú e-mailovú adresu.

Pri registrácii používateľského konta používateľské meno (username) a e-mailová adrese (email) musia byť jedinečné. To znamená, že pod rovnakým používateľským menom alebo rovnakou e-mailovou adresou nemôžu byť registrovaný dvaja používatelia.